از سری جدید کمیک‌های Iron Man رونمایی شد

با اتمام رویداد Iron Man 2020 مدت زیادی از توییت دن اسلات مبنی‌بر به پایان رسیدن رانش در سری کمیک‌های شخصیت مرد آهنی نمی‌گذرد که هم‌اکنون به‌طور رسمی انتشارات مارول از سری جدید این کاراکتر و تیم خالقین آن رونمایی کرد. همچنین تونی استارک طی این سری جدید، به لطف الکس راس صاحب یک زره جدید می‌شود.

مرد آهنی بازگشته است!

سری جدید مجموعه‌کمیکِ Iron Man توسط کریستوفر کنت‌ول (نویسنده‌ی آثاری چون She Could Fly و سری تازه و اختصاصی دکتر دووم) نوشته می‌شود و کافو آن را طراحی می‌کند. کنت‌ول پیرامون نویسندگی این اثر گفت:

من از بابت نوشتن برای انتقام‌جوی طلایی در پوست خودم نمی‌گنجم! درست از زمانی که کار باب لیتون در دهه‌ی هشتاد ذهنیات من رو به تسخیر خودش در آورد، من مجذوب شخصیت آیرون من شدم و در این سری جدید قراره یک سوال رو مورد بررسی قرار بدم: توی دنیای امروز آیرون من چه کسی باید باشه؟ یک فرشته؟ یک خدا؟ یا فقط یک آدم خاکی؟

آیرون‌من

Iron Man #1
نویسنده: کریستوفر کنت‌ول
طراح: کافو
طراح کاور: الکس راس

تونی در حال کنار گذاشتن ابزارهای پیشرفته و چهره‌ی اجتماعیِ شناخته‌شده‌اش می‌باشد تا بتواند باری دیگر دست‌هایش را آلوده کند! اما آیا او واقعاً قادر خواهد بود تا هویت آشکار خود را دفن نماید؟ زندگی هیچ‌گاه آن‌طور که به‌نظر می‌رسد ساده نیست؛ آن هم در موضوعی که دوستان قدیمی و دشمنان آزاردهنده سریعاً متوجه آن می‌شوند. آیا اگر همه‌ی چیزهای یک میلیاردر را از او بگیرید، ذات خودش را حفظ می‌کند یا تنها تسلیم جنون می‌شود؟


در پایان می‌بایست گفت که سری جدید Iron Man در ماه سپتامبر انتشار خود را از سر می‌گیرد. همچنین پس از ران نه‌چندان موفق دن اسلات، با روی کار آمدن نویسنده‌ی تحسین‌شده‌ای چون کنت‌ول، به‌نظر می‌رسد که قرار است دوران خوبی برای انتقام‌جوی طلایی رقم بخورد.

12 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments