از سری جدید کمیک‌های Iron Man رونمایی شد

با اتمام رویداد Iron Man 2020 مدت زیادی از توییت دن اسلات مبنی‌بر به پایان رسیدن رانش در سری کمیک‌های شخصیت مرد آهنی نمی‌گذرد که هم‌اکنون به‌طور رسمی انتشارات مارول از سری جدید این کاراکتر و تیم خالقین آن رونمایی کرد. همچنین تونی استارک طی این سری جدید، به لطف الکس راس صاحب یک زره جدید می‌شود.

مرد آهنی بازگشته است!

سری جدید مجموعه‌کمیکِ Iron Man توسط کریستوفر کنت‌ول (نویسنده‌ی آثاری چون She Could Fly و سری تازه و اختصاصی دکتر دووم) نوشته می‌شود و کافو آن را طراحی می‌کند. کنت‌ول پیرامون نویسندگی این اثر گفت:

من از بابت نوشتن برای انتقام‌جوی طلایی در پوست خودم نمی‌گنجم! درست از زمانی که کار باب لیتون در دهه‌ی هشتاد ذهنیات من رو به تسخیر خودش در آورد، من مجذوب شخصیت آیرون من شدم و در این سری جدید قراره یک سوال رو مورد بررسی قرار بدم: توی دنیای امروز آیرون من چه کسی باید باشه؟ یک فرشته؟ یک خدا؟ یا فقط یک آدم خاکی؟

آیرون‌من

Iron Man #1
نویسنده: کریستوفر کنت‌ول
طراح: کافو
طراح کاور: الکس راس

تونی در حال کنار گذاشتن ابزارهای پیشرفته و چهره‌ی اجتماعیِ شناخته‌شده‌اش می‌باشد تا بتواند باری دیگر دست‌هایش را آلوده کند! اما آیا او واقعاً قادر خواهد بود تا هویت آشکار خود را دفن نماید؟ زندگی هیچ‌گاه آن‌طور که به‌نظر می‌رسد ساده نیست؛ آن هم در موضوعی که دوستان قدیمی و دشمنان آزاردهنده سریعاً متوجه آن می‌شوند. آیا اگر همه‌ی چیزهای یک میلیاردر را از او بگیرید، ذات خودش را حفظ می‌کند یا تنها تسلیم جنون می‌شود؟


در پایان می‌بایست گفت که سری جدید Iron Man در ماه سپتامبر انتشار خود را از سر می‌گیرد. همچنین پس از ران نه‌چندان موفق دن اسلات، با روی کار آمدن نویسنده‌ی تحسین‌شده‌ای چون کنت‌ول، به‌نظر می‌رسد که قرار است دوران خوبی برای انتقام‌جوی طلایی رقم بخورد.

12 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daredevil

امیدوارم یه دشمن در شان آیرون من درجه یک خلق کنه همه دشمناش که بدرد نمی خورن حتی ماندارینش

ارشیا بشیری

آیرون من زیاد به خبیث نیازی نداره. بزرگترین دشمنش خودشه.

Daredevil

اون که البته آقای بشیری به خاطر اعتیادش و قضیه جنگ داخلیه البته من خیلی دلم میخواد یه دشمن درجه یک برای آیرون من بسازن آخه همه دشمناش درجه سه هستن و مربوط به زمانی میشن که آیرون من هم درجه ۲ بود

ابوالفضل درستکار

با عرض سلام و خسته نباشید . مطلبی که میخوام بگم خارج از بحث این صفحه هست اما : امروز کمیک جدید ثور ( شماره پنج به نویسندگی دانی کیتس در سال ۲۰۲۰ . ( را مطالعه کردم اما هیچ چیزی متوجه نشدم . لطفا اگر ممکن هست به این دو سوال من پاسخ دهید . اون صحنه ای که ثور با بیشتر دشمنان قدیمی از جمله گور ، سورتور ، لوکی ، مگنوگ و … ، مبارزه کرد ، واقعی بود یا رویا یا توهم ؟!؟ بعدش هم در پایان این بلک وینتر ( زمستان سیاه ) معروف داستان… مطالعه بیشتر »

Amirv77

من خوندمش الان.عجب شماره بود.چه طراحی ای! اون صحنه انگار توی ذهنش و روح ثور بود ولی اگه از من میپرسید عملا فرقی با واقعیت نداشت.چون بلک وینتر برای هر کس به شکل پایانش در میاد وثور هم چندین بار کشته شده به بلک وینتر این اجازه رو داد به شکل پایان های ممکن ثور در بیاد و گفتش ولی پایان واقعیش یه چیز دیگست ویه نفر داره سرنوشتش رو در طول زمان دستکاری میکنه که فک کنم اینطوری میخواد توضیح بده چرا ثور هی نالایق میشه چون حتی توی سری جدید هم چند بار گفته با اینکه دوباره لایق… مطالعه بیشتر »

ابوالفضل درستکار

مرسی بابت پاسخ شما . اما شما نمیدونید واقعا چرا گالاکتوس بلک وینتر را به شکل ثور میبیند ؟! دلیلش چیه ؟! اون موقعی که تمدن گالاکتوس به دست بلک ویینتر نابود شد ، گالاکتوس قاعدتا نباید اصلا ثور را میشناخته است . !! پس چرا او را به شکل ثور دیده است ؟! چند سوال دیگر . در واقع سوال و ابهام که خیلی خیلی زیاده اما من برای اینکه وقت شما را نگیرم خیلی خلاصه میگویم . ۱_ به نظر شما اتفاقی که بلک وینتر بلافاصله بعد از مرگ اودین پیداش شد ؟! بلافاصله بعد از پادشاهی ثور… مطالعه بیشتر »

Amirv77

دفعه اول به شکل ثور ندیده.دفعه دوم که داستان حال حاظر حساب میشه اونرو به شکل ثور دیده جدا از اون هر شخص بلک وینتر شکل پایان خودش میبینه و فک نکنم ربطی داشته باشه به اینکه بشناسه اون شخص رو یا نه! والا هنوز مشخص نیست خیلی از این سوالات ولی به نظر میاد ربطی به لوکی نداره و قراره یه شخصیت جدید باشه کسی که دستکاری میکنه سرنوشت رو.و اینکه اشاره به رگنوراک شده صرفا به خاطر اینه رگنوراک توی اساطیر نورس پایان جهان هست و فک نکنم به اون سایه نشینان ربط داشته باشه.یعنی به نظرم جالب… مطالعه بیشتر »

ابوالفضل درستکار

فقط یک مورد هنوز ابهام هست که مطمئنم در سایت کمیک اسکواد میتوانم پاسخ را پیدا کنم . این زمستان سیاه ( بلک وینتر ) ، وقیقا و دقیقا تا چه حدی برای دنیای مارول خطرناک است ؟! یعنی برای یک یونیورس خطر محسوب میشه یا یک مولتی ورس ؟! این خیلی مهمه که من هم نفهمیدم . اگه برای یک مولتی ورس خطر محسوب میشه که سوال مهم و اساسی اینجاست که چرا نهاد های انتزاعی دیگر مثل ابدیت و بینهایت و حتی به قول یک نفر در صورت لزوم دادگاه زندکی دخالت نمیکنند و جلوی این زمستان سیاه… مطالعه بیشتر »

امیررضا شکری

خب ، اولا باید بگم الآن حدود یک ساله که این شخصیت خلق شده و اولین حضورش توی کمیک سیلور سورفر بوده ، البته فقط یک حضور جزئی داشته و حضور اصلیش توی همین کمیک ثور بوده ، برای همین اطلاعات زیادی ازش در دسترس نیست. ولی یک سرچی دادم ، و چند تا منبع مثل فندوم و اینا که زیاد معتبر نیستن ، این رو یک خطر در حد مولتیورس در نظر گرفته بودن ، ولی خب هنوز نمیشه با قاطعیت گفت.

ابوالفضل درستکار

خوب اگه اینجور باشه که اصولا باید شخصیت هایی مثل ابدیت و بینهایت هم دخالت کنند . حتی در صورت لزوم شخصیتی مثل دادگاه زندگی هم باید وارد عمل بشه . ! پس دقیقا چرا هیچ خبری نیست ؟! همانطور که قبلا هم گفتم در همین سایت نوشته شده است که این شخصیت ها وقتی تمامیت مولتیورس در خطر باشد ، قطعا پیداشون میشه .

امیررضا شکری

*خطر اسپویل شماره ۵ کمیک ثور* نگاه کنید ، اولا که این اطلاعات هنوز راست و دروغش معلوم نیست . دوما ، این زمستان سیاه ، احتمالا یکی از عناصر لازمه ی مولتیورس و یا یونیورسه و اگر بمیره ، جهان نابود میشه. نگاه کنید ، وظیفه اش نابود کردن جهان هاست ، دقیقا مثل گالاکتوس. حالا گالاکتوس با اون همه ابهتش ، زیر دست و قاصد اینه ، فکر کن این زمستان سیاه دیگه چیه! حالا وقتی گالاکتوس نابود بشه ، یک یونیورس میمیره ، منطقی نیست که فکر کنیم بلک وینتر هم همینجوریه (شاید حتی در حد مولتیورس!!)… مطالعه بیشتر »

ابوالفضل درستکار

تشکر بابت پاسخ کاملتون .
در ضمن عذر میخواهم اگر اسپویل شدید . اصلا حواسم نبود . همیشه دقت میکردم اما این دفعه یادم رفت .
موفق باشید .