نتفلیکس سریالی از مجموعه کمیک Sweet Tooth خواهد ساخت

مجموعه کمیک Sweet Tooth را می‌توان معروف‌ترین اثر غیر ابرقهرمانی جف لمیر دانست. به همین منوال استودیوهای فیلم‌سازی بارها تلاش نموده‌اند که اقتباسی از این کمیک را تولید کنند. حدود یک سال پیش، خبری مبنی بر ساخته شدن این اقتباس در فرمت سریالی به‌دست استریم Hulu، توسط تمامی منابع خبری اعلام شد که بعدها مورد تایید عوامل نیز قرار گرفت. اما شب گذشته و پس از سکوت خبری، رسماً مشخص شد که حق ساخت این اثر به استریم نتفلیکس واگذار شده و قرار است در آینده‌ی نامشخص شاهد پخش باشیم.

از همان روزهای اولیه که این سریال توسط استریم Hulu سفارش داده شد، رابرت داونی جونیور به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در آن حاضر بوده است و اکنون هم این وظیفه را در پروژه ایفا می‌کند؛ آن هم در کنار همسرش سوزان و آماندا بارل. در طرفی دیگر، جیم میکل (کارگردان فیلم In the Shadow of the Moon) و بث شوارتز (شورانر سریال Arrow) به این پروژه پیوسته‌اند. میکل وظیفه‌ی کارگردانی این سریال را برعهده دارد و شخصاً در کنار شوارتز، نویسنده‌ی آن نیز می‌باشد.

Sweet Tooth

در بخش زیر نگاهی به خلاصه‌ی داستان این سریال خواهیم داشت:

گاس… نصف گوزن، نصف پسر. کسی که خانه‌اش در میان جنگل را ترک نمود تا دریابد که جهان توسط تحولاتی عظیم به انهدام کشیده شده است. او با خانواده‌ای ژولیده و متشکل از انسان‌ها و کودکانی دو رگه همانند خودش همراه می‌شود که بتواند به دنبال پاسخ‌هایی پیرامون این دنیای جدید، معمای پشت آن و همچنین پیشینه و ریشه‌ی دو رگه بودنش بگردد.

طبق اعلام رسمی، استریم نتفلیکس این سریال را در قالب ۸ اپیزود یک ساعتی خواهد ساخت. از بازیگران این پروژه می‌توان به کریستین کانوری (در نقش گاس)، نانسو انوزی، عدیل اختر، ویل فورته و جیمز برولین اشاره داشت. هنوز تاریخ پخش دقیقی برای این سریال مشخص نشده است.

4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments