میانگین نمرات انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

انیمیشن اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس (Spider-Man: Into the Spider-Verse)، یک گام بزرگ برای کمپانی سونی به شمار ‌می رود. این انیمیشن که اولین انیمیشن سینمایی ساخته شده از شخصیت اسپایدرمن است، به تازگی واکنش های بسیار خوبی را از طرف منتقدان دریافت کرده و توجه افراد بسیاری را نیز به خود جلب کرده است.

اکنون وقت آن رسیده تا به امتیازات این انیمیشن و واکنش های منتقدان نگاهی بیاندازیم.

منتقد Empire:

تازه، بامزه، و غالباً دیوانه کننده. درون اسپایدر-ورس یک جرعه آدرنالین از سینمای ابرقهرمانی است. این اثر با این حجم از شخصیت های نام آشنا، به نحوی، احساس تازگی و اصالت را به بیننده منتقل می کند.
۱۰/۱۰

منتقد The Verge:

اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس، یک ماجراجویی پر زرق و برق، هوشمندانه و خود ارجاع است. تصاویر برگرفته شده از منابع کمیکی این اثر خیره کننده اند و داستان آن یکی از با احساس ترین داستان های موجود در قرن اخیر است و حتی این ویژگی خود را با وجود [عالی بودن] تمام فیلم های گذشته‌ی اسپایدرمن، حفظ می کند.
۹.۳/۱۰

منتقد The Wrap:

دیدن این اثر به طرز باورنکردنی ای هیجان انگیز است. در تمام فیلم، احساسات به طور چشمگیری موج می زند و به سادگی می توان گفت که بهترین اقتباس موجود از اسپایدرمن، بعد از فیلم “اسپایدرمن ۲” است.
۹.۲/۱۰

منتقد IGN:

اسپایدرمن: درون اسپایدر-ورس، برخلاف بقیه‌ی انیمیشن ها، یک تجربه‌ی بصری پویا را ارائه می دهد.
۹/۱۰

منتقد Entertainment Weekly:

برای فیلمی که مخاطبانش را به دلیل توانایی بالای فرانچایز در فان بودن، به طور پیوسته و خودآگاه می خنداند؛ شما احساس می کنید که در طول فیلم یک چیز ضروری کم است.
۶.۷/۱۰
۸.۳
MUST-SEE

Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Metacritic ۸.۳
منبع Metacritic
18 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments