بازگشت سری Doom Patrol و انتشار عناوین جدید ایمپرینت Young Animal

ایمپرینت DC’s Young Animal یکی از ایمپرینت های نسبتاً جدید و پرطرفدار انتشارات دی سی می باشد که دارای برخی از جاه طلبانه‌ترین عناوین این انتشارات در چند سال اخیر است. این ایمپرینت در سال ۲۰۱۶ میلادی و توسط جرارد وی، نویسنده‌ی سری کمیک های Umbrella Academy و از اعضای گروه موسیقی My Chemical Romance، تاسیس شد و توانست با عناوین خود نظر مخاطبین و منتقدین را جلب کند. سال قبل بود که این ایمپرینت با انتشار رویداد Milk Wars به استراحت کوتاهی رفت و انتشار عناوین آن برای مدتی متوقف شد. اما حالا نه تنها تاریخ بازگشت عنوان اصلی این ایمپرینت، یعنی سری کمیک های دووم پاترول را می دانیم، بلکه بنظر می رسد باید منتظر عناوین تازه‌ای نیز در این ایمپرینت باشیم!

فصل جدید سری کمیک های دووم پاترول، با نام Doom Patrol: Weight of the Worlds در تاریخ سوم جولای سال میلادی جاری اولین قسمت خود را منتشر خواهد کرد. وظیفه‌ی نگارش این عنوان بر عهده‌ی جرارد وی و جرمی لمبرت خواهد بود. هم چنین اشخاصی چون جیمز هاروی، داک شانر، نیک پیتارا، بکی کلونان و غیره برای طراحی این عنوان حاضر خواهند بود. همینطور نیک درینگتون، که طراح قبلی این سری به شمار می رفت، کاورهای این عنوان را طراحی خواهد کرد.

در کنار سری دووم پاترول، دو سری دیگر نیز تحت ایمپرینت Young Animal منتشر خواهند شد. نخستین عنوان در بین عناوین رونمایی شده، سری Collapser به نویسندگی مایکی وی (برادر جرارد وی و از اعضای گروه My Chemical Romance) و شان سیمون (خالق سری Killjoys) و به طراحی لیاس کایریازیس (طراح سری G.I. Joe First Strike) است. این عنوان علمی-تخیلی و ماجراجویانه در تاریخ ۱۷ جولای سال میلادی جاری انتشار خود را آغاز خواهد کرد.

دومین سری نیز Far Sector نام دارد که حول محور یک فانوس سبز (Green Lantern) جدید جریان خواهد داشت و در تاریخ نامشخصی در سال میلادی جاری منتشر خواهد شد. نویسنده‌ی این عنوان ان. کی. جمیسین (نویسنده‌ی The Broken Earth) و طراح آن جمال کمپل (طراح سری Naomi) خواهد بود.

جرارد وی طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما خیلی هیجان داریم که سری کمیک های دووم پاترول رو برگردونیم و هم چنین دو عنوان Collapser و Far Sector رو معرفی کنیم. عناوینی که قراره رسانه‌ی کمیک و زاویه دیدش رو به مراحل ناشناخته‌ای برسونه. مخاطبین می تونن انتظار هر چیزی رو داشته باشن، از مسائل عجیب و غریب فضایی گرفته تا به تصویر کشیدن افسردگی و احساساتی که هنگام به دست داشتن یک قدرت عظیم دارید، یا اکتشافات علمی-تخیلی برای قدرت و سلطنت، و این که نگهبان بودن چه معنایی می ده؛ اونم توی دنیایی که روی لبه‌ی تیزی حرکت می کنه. یک عالمه کمیک شگفت انگیز و بی حد و مرز وجود دارن که فقط در Young Animal می تونید شاهدشون باشید!

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به سری کمیک های جدید Young Animal:

دووم پاترولسری Doom Patrol: Weight of the Worlds

نویسندگان: جرارد وی و جرمی لمبرت

طراحان: جیمز هاروی به همراه داک شانر، نیک پیتارا، بکی کلونان و غیره

تاریخ انتشار: سوم جولای ۲۰۱۹

جرارد وی و عجیب ترین ابرقهرمانان جهان باری دیگر باز خواهند گشت! آن هم در داستانی که آن ها را به خارج از مرزهای زمین و فضا می کشاند. دووم پاترول به سفری حماسی در کهکشان راه شیری خواهد رفت تا با اتفاقاتی عجیب و غریب مثل جادوگران متعصب سلامتی در سیاره‌ی موربیوس، و ماراتن جاودانه دست و پنجه نرم کنند. تغییرات بزرگی برای این قهرمانان عجیب در راه است، به مانند روباتمن (Robotman) که به زندگی‌اش در قالب یک انسان عادت می کند.


Collapser

سری Collapser

نویسندگان: مایکی وی و شان سیمون

طراح: لیاس کایریازیس

تاریخ انتشار: ۱۷ جولای ۲۰۱۹

لیام جیمز یک DJ گوشه گیر است که تمامی اهداف زندگی‌اش به علت افسردگی شدید از هم پاشیده شده‌اند. تا هنگامی که بسته‌ای برای او فرستاده می شود که حاوی یک سیاهچاله است و به او قدرت هایی خارق العاده اعطا می کند، و بدین ترتیب او وارد مسائلی کهکشانی می شود که حتی تصورشان را هم نمی کرد! ولی لیام متوجه می شود که در مواجهه با زندگی، عشق، سلامت درونی و مسئولیت های ابرقهرمانی؛ هیچ چیزی به نام التیام سریع وجود ندارد و این قدرت ها عواقبی را همراه خود خواهند داشت.


Far Sector

سری Far Sector

نویسنده: ان. کی. جمیسین

طراح: جمال کمپل

تاریخ انتشار: ۲۰۱۹

فانوس سبز تازه وارد و ساکن موقت، جو، برای ۶ ماهِ گذشته از شهری بزرگ با جمعیت ۲۰ میلیارد نفری محافظت کرده است. این شهر به مدت ۵۰۰ سال توانسته در صلح باقی بماند و راه کار آن، خلع مردم از احساسات است! هیچ خشونتی وجود ندارد و قتلی نیز صورت نمی گیرد. ولی این وضعیت همیشگی نیست. این سری یک بازی گیج کننده بین سیاستمداران و فیلسوفان را نشان می دهد و جو نیز خبرهایی از یک انقلاب در شهر می شنود. انقلابی با یاری و رهبری برخی از قدرتمند ترین شهروندان این شهر.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments