اطلاعاتی تازه از انیمیشن Wonder Woman Bloodlines منتشر شد

کمپانی دی سی به ساخت انیمیشن های زیبا و جذاب کمیک بوکی معروف است و صاحب پویانمایی های ارزشمندی در ژانر ابرقهرمانی می باشد. مدت زمانی است که این کمپانی، دیگر همانند گذشته آثار چندان مطرحی منتشر نمی کند، اما با رونمایی از انیمیشن های جدید خود، همواره سعی در تکرار موفقیت پیشین دارد. اکنون نوبت پرنسس آمازون است تا با یک انیمیشن تازه، برای باری دیگر بدرخشد. در ادامه به خلاصه‌ی داستان، اسامی صداپیشگان و پوستری که از انیمیشن Wonder Woman Bloodlines منتشر شده است، نگاهی خواهیم داشت.

خلاصه‌ای که از داستان این عنوان انتشار یافته است، به این گونه می باشد:

دایانا، پرنسس آمازون از سرزمین تمیسکیرا، تصمیم می گیرد خلبان جنگی استیو ترور را نجات دهد؛ تصمیمی که چه دنیای او و چه دنیای ما را تغییر می دهد. به عنوان یک نماینده و یک جنگجو، مردم بخشنده و رئوفِ زمین لقب واندرومن را به او اعطا می کنند. هرچند قلب او درست به اندازه‌‌ی اراده‌اش قوی است. قهرمان جدید زمین تصمیم می گیرد به دختری جوان و آشفته که در دام گروهی مرگبار گیر افتاده است کمک کند؛ گروهی با نام .Villainy inc! خود را برای یک ماجراجویی هیجان انگیزِ پر از مبارزات مرگبار، اسطوره های کهن و عجایب آماده کنید.

کمپانی دی سی اسامی صداپیشگان این انیمیشن را نیز منتشر کرده است. روزاریو داوسون (از بازیگران سریال Daredevil) نقش دایانا را برعهده خواهد داشت و جفری داناوان نقش استیو ترور را ایفا خواهد کرد. آدریانا مور در نقش اتا کندی، نیا واردالوس در نقش جولیا کاپاتلیس و کری سامر نیز در نقش هیپولیتا سخن خواهند گفت.

Wonder Woman Bloodlines

و البته این انیمیشن دارای چند شخصیت دیگر نیز می باشد؛ مانند سیلور سوان با صداپیشگی ماری اوجروپولوس، چیتا و جایگانتا با صداپیشگی کیمبرلی بروکس، فردیناند با صداپیشگی مایکل دورن، لید بندیت با صداپیشگی ری چس، دکتر سایبر با صداپیشگی موژان مارنو، دکتر پویزن با صداپیشگی کورتنی تیلور و در آخر ورونیکا کیل با صداپیشگی کونستانس زیمر؛ انیمیشن Wonder Woman Bloodlines اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
dany
dany

امیدوارم اثر خوبی از اب در بیاد همین دیروز بتمن هاش را دیدم اصلا چنگی به دل نزد ولی داستان این یکی جذاب به نطر میاد اما جدا از داستان کاش دی سی یکم روی سبک بصری لنمیشن هاش وقت بزاره دیگه واقعا این حالت تکراری شده

آرمان.صفا
آرمان.صفا

من خودم بتمن هاش رو دوست داشتم . عالی نبود اصلا. نسبتا خوب بود . به نظرم آخرش از کمیکش هم بهتر بود. خیلی چیزها هم از تو فیلم حذف شده بود توش مثل جریان هاروی دنت و اشاره به جیسون و …. که با توجه به زمان محدود فیلم قابل قبوله ایراداتی که داشت یکی همین سبک بصری انیمیشن بود و صدا پیشگی. صداپیشه ی بتمن اصلا خوب نبود. بر خلاف کوین کونروی نمیتونه بین صدای بروس و بتمن تمایز قائل شه. خشک و بی روح خود کمیک بتمن هاش به نظرم داستان متوسطی داره. منتها انقد طراحی های… مطالعه بیشتر »

E.N
E.N

جناب dany سبک بصری این کارتونا که خیلی خوبه، منظورم همین کارتون های dc animated movie universe یا dcamu هست، البته چون از زمان کارتون فلش پوینت ۶ سال گذشته، میشه گفت که داره تکراری میشه،به نظرم سلیقه ایه و چون هرکسی نظری داره، من شخصا از سبک بصری کارتون های dcamu هنوز هم خوشم میاد که البته این نظر منه و هرکسی نظری داره

آرمان.صفا
آرمان.صفا

دوتا صحنه ی فیلم رو هم که من خیلی دوست داشتم یکیش صحنه ی جوکر بود که به نظرم جیسون اسپیزک (صدا پیشه ی والی وست در یانگ جاستیس ) توی همین حضور کوتاش عالی بود.
و صحنه ی آخر فیلم که خیلی خوب نشون میده بتمن به هیچ قیمتی آدم نمیکشه.

E.N
E.N

من کارتون رو ندیدم ولی کمیک رو خیلی وقت پیش خوندم و به نظرم اتفاقا سطح داستانش خیلی خوب بود، یادمه دائم آدم رو درمورد هویت هاش منحرف میکرد و خیلی جالب اکثر دشمنان و شخصیت های داستان های بتمن رو وارد ماجرا میکرد، آخرش به نظرم عالی تموم شد، ولی در مورد هاش با شما موافقم که شرور آنچنان جالبی نبود، من اصلا آخرش نفهمیدم که چرا میخواست در بچگی والدینش بمیرن؟! آخه یک بچه برای چی باید همچین کاری بکنه وقتی میدونه بزرگ که بشه در هرصورت اموال پدرش مال اون میشه،بچه معمولی هم بود و یادمه چیز… مطالعه بیشتر »