اطلاعاتی تازه از انیمیشن Wonder Woman Bloodlines منتشر شد

کمپانی دی سی به ساخت انیمیشن های زیبا و جذاب کمیک بوکی معروف است و صاحب پویانمایی های ارزشمندی در ژانر ابرقهرمانی می باشد. مدت زمانی است که این کمپانی، دیگر همانند گذشته آثار چندان مطرحی منتشر نمی کند، اما با رونمایی از انیمیشن های جدید خود، همواره سعی در تکرار موفقیت پیشین دارد. اکنون نوبت پرنسس آمازون است تا با یک انیمیشن تازه، برای باری دیگر بدرخشد. در ادامه به خلاصه‌ی داستان، اسامی صداپیشگان و پوستری که از انیمیشن Wonder Woman Bloodlines منتشر شده است، نگاهی خواهیم داشت.

خلاصه‌ای که از داستان این عنوان انتشار یافته است، به این گونه می باشد:

دایانا، پرنسس آمازون از سرزمین تمیسکیرا، تصمیم می گیرد خلبان جنگی استیو ترور را نجات دهد؛ تصمیمی که چه دنیای او و چه دنیای ما را تغییر می دهد. به عنوان یک نماینده و یک جنگجو، مردم بخشنده و رئوفِ زمین لقب واندرومن را به او اعطا می کنند. هرچند قلب او درست به اندازه‌‌ی اراده‌اش قوی است. قهرمان جدید زمین تصمیم می گیرد به دختری جوان و آشفته که در دام گروهی مرگبار گیر افتاده است کمک کند؛ گروهی با نام .Villainy inc! خود را برای یک ماجراجویی هیجان انگیزِ پر از مبارزات مرگبار، اسطوره های کهن و عجایب آماده کنید.

کمپانی دی سی اسامی صداپیشگان این انیمیشن را نیز منتشر کرده است. روزاریو داوسون (از بازیگران سریال Daredevil) نقش دایانا را برعهده خواهد داشت و جفری داناوان نقش استیو ترور را ایفا خواهد کرد. آدریانا مور در نقش اتا کندی، نیا واردالوس در نقش جولیا کاپاتلیس و کری سامر نیز در نقش هیپولیتا سخن خواهند گفت.

Wonder Woman Bloodlines

و البته این انیمیشن دارای چند شخصیت دیگر نیز می باشد؛ مانند سیلور سوان با صداپیشگی ماری اوجروپولوس، چیتا و جایگانتا با صداپیشگی کیمبرلی بروکس، فردیناند با صداپیشگی مایکل دورن، لید بندیت با صداپیشگی ری چس، دکتر سایبر با صداپیشگی موژان مارنو، دکتر پویزن با صداپیشگی کورتنی تیلور و در آخر ورونیکا کیل با صداپیشگی کونستانس زیمر؛ انیمیشن Wonder Woman Bloodlines اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments