اطلاعات تازه‌ای از سریال Pennyworth منتشر شد

در حالی که سریال گاتهام به پایان راه خود نزدیک می‌ شود، هواداران منتظر سریال دیگری هستند که شاید بتواند جای خالی گاتهام را پر کند. سریالی به نام Pennyworth که قرار است در ماه ژوئنِ امسال از شبکه‌ی Epix پخش شود. حال تهیه کننده‌ی اجرایی این سریال، دنی کانن (که از سازندگان سریال گاتهام نیز می باشد) اطلاعات تازه‌ای را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

کانن تایید کرده است که این سریال، دارای تم تاریک و بزرگسالانه خواهد بود و با درجه سنی R پخش خواهد شد. او هم چنین تایید کرده است که اتفاقات این سریال در نسخه‌ای متفاوت از لندن در سال ۱۹۶۰ میلادی جریان خواهد داشت و با آنکه هنوز رسماً ارتباط این سریال با سریال گاتهام تایید نشده، اما احتمال می رود داستان آن تقریباً ۲۰ سال قبل از وقایع سریال گاتهام رخ دهد. کانن حال و هوای لندن را در این سریال، واقع گرایانه و در عین حال شاعرانه توصیف کرد.

او در رابطه با حال و هوای این سریال گفت:

این سریال دقیقاً همونطوره که میخواستم توی سریال گاتهام، کاراکترها به دنبال تاریک ترین بخش نیویورک باشن!

او هم چنین در رابطه با ویلن های این سریال، اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان گذاشت. به گفته‌ی او قرار نیست شاهد حضور ویلن های مطرح داستان های بتمن باشیم و به جای آن قرار است از ویلن های کلاسیک و قدیمی ادبیات بریتانیا استفاده شود. ویلن هایی مثل فرزندان جک قاتل و یا Raven Society (گروهی شبیه به محفل جغدها)!

هم چنین ویلن های اصلی سریال که تا به اینجا معرفی شده‌اند شامل بت اسکایز می باشد که یک روانی سادیسمی بد دهن با خواهری به همان اندازه بی رحم به نام پگی (با بازی پولی واکر) است. در کنار آن ها، لورد هاروود (با بازی جیسون فلمنیگ) که رهبر یک محفل زیرزمینی مجرمانه (احتمالاً Raven Society) حضور دارد که از دیگر ویلن های اصلی این سریال است.

آلفرد

خلاصه‌ی داستان سریال این گونه توصیف شده که قرار است شاهد پیشینه‌ی آلفرد به عنوان یک سرباز جنگ جهانی باشیم. زمانی که او هنوز به خدمتکار خانواده‌ی وین تبدیل نشده بود. قرار است شاهد چگونگی آشنایی او با میلیونر آمریکایی جوانی به نام توماس وین (پدر بروس وین) و ماجراهای آن دو با یکدیگر باشیم. در این سریال، توماس وین به جای این که جراح باشد یک تحلیلگر اقتصادی است که برای دولت کار می کند و با CIA در ارتباط است. او هم چنین جوان و مجرد می باشد و هنوز با معشوقه‌اش یعنی مارتا ملاقات نکرده است. تمرکز سریال نیز بر همکاری بین آلفرد و توماس برای پیدا کردن معشوقه‌ی ربوده شده‌ی آلفرد، با نام اِزمی می باشد.

این سریال با بازی جک بانن، بن آلدریچ، جیسون فلمینگ، پولی واکر و پالوما فیث در ماه ژوئن سال جاری از شبکه‌ی Epix پخش خواهد شد و فصل اول آن شامل ۱۰ قسمت خواهد بود.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments